Jaunums! Dzīvoklis kā privātmāja

 
 
Jaunā projektā “Meža Oga” jau drīzumā būs pieejami 12 dzīvokļi. Katrā mājā ir divi atsevišķi četristabu dzīvokļi, katrs ar savu privātu terasi, piebraucamo ceļu un dārza teritoriju.
f335bb45-c35f-4359-8337-bff3ce786d8d

Dzīvokļi būs pieejami īrei, gan īrei ar izpirkumu, gan pirkumam jau vasarā. Rezervē savas jaunās mājas iepriekšrezervācijā tagad un saņem bezmaksas apsaimniekošanu un komunālos maksājumus visas vasara garumā.

Jaunie ciemata iemītnieki iegūs savā īpašumā komfortablu četristabu dzīvokli ar pilnu iekšejo apdari, virtuvi, labiekārtotu terioriju un ekonomiskiem komunāliem maksājumiem.

Mūsdienīga un energoefektīva māja, kas ļauj gudri un pārdomāti patērēt mazāk, vienlaikus rūpējoties par savu komfortu un dzīves kvalitāti. Panorāmas logi, augstie griesti, rūpīgi izstrādāts plānojums, pilna iekšejā apdare ar izmeklētiem materiāliem un labiekārtotu teritoriju.

Trīs guļamistabas un plaša dzīvojamā istaba nodrošinās telpu, kas apmierinās jebkuras ģimenes vajadzības. Turklāt, tās plānojums ir veidots ar iespēju pielāgot istabas dažādām funkcijām, kā piemēram, bērnu istabas vai kabineta iekārtošanai. Lieli panorāmas logi ne tikai ienes telpās bagātīgu dienasgaismu, bet arī atklāj burvīgus skatus uz apkārtējo ainavu.

Izvēlies sev piemērātāko:

Dzīvoklis 1. stāvā

Plaša dzīvojamā istaba kopā ar virtuves zonu (25 m2), trīs atsevišķas guļamistabas (13,2 m2, 10,7 m2, 10,7 m2), divi sānmezgli – vannas istaba ar vannu un dušu, atseviška tualete, saimniecības telpa, terase, garāža un papildus stāvvieta.

Dzīvoklis 2. stāvā

Plaša dzīvojamā istaba kopā ar virtuves zonu (29,5 m2), trīs atsevišķas guļamistabas (15,6 m2, 12,7 m2, 10,5 m2), divi sānmezgli – vannas istaba ar vannu un dušu, atseviška tualete, saimniecības telpa, terase, auto nojume un papildus stāvvieta.

(..) šeit kilometra attālumā ir baseins, blakus ir mežs, autobusa pieturas, netālu ir Saurieši, kuru karjereru tīrajos ūdeņos peldos un makšķerēju kopš bērnības.

– Aleksejs, Laine un Olivers

Dzidriņas - lieliska vieta, kur uzaugt, piesakies apmeklējumam jau tagad!

Facebook
Google+
Twitter
LinkedIn

Dzidriņas - lieliska vieta, kur uzaugt, piesakies apmeklējumam jau tagad!