Ciematā Meža Oga pieejamas trīs dažāda veida savrupmājas – vienstāvu Privātmāja, ekonomiskā Divģimeņu māja un elitārais projekts “Oga”. Visas mājas tiek celtas izmantojot tikai labākos un kvalitatīvākos materiālus, kā arī, konsultējoties ar ekspertiem un izvērtējot Latvijas jaunākās tendences.

Ciematā Meža Oga visvairāk pārstāvēta ir vienstāvu Privātmāja.  Tās 160 m2 ir pārdomāti izvietotas trīs guļamistabas, plaša dzīvojamā istaba, studio tipa virtuve, divi sanitārie mezgli – vannasistaba ar dušu un viesu WC, un plaša 23m2 liela koka dēļu terase, kas vizuāli pagarina dzīvojamo istabu.  Ir paredzēta arī vieta automašīnai – nojume, kuru pēc klienta vēlmēm ir iespējams arī pilnībā apšūt. Mājā ir saimniecības telpa un kurināmā uzglabāšanai paredzēts malkas šķūnis. Īpaša “odziņa” ir augstie griesti dzīvojamā istabā (4,5 m augsti) un lielie logi, kas ļauj telpā ieplūst papildus gaismai.

Mājas būvniecībā tiek izmantotas tikai labākās celtniecības metodes, materiāli un risinājumi. Tā, piemēram, pamati vien ir veidoti tā, lai māja stāvētu stabili vēl ilgus gadus, Ruukki metāla jumtam ir 50 gadu garantiju. 

 

 

Tā pat netiek taupīts arī uz aprīkojumu. Apkures sistēmai ir izvēlēts BioDom Granulu katls www.biodombaltia.com/lv – jaunās paaudzes inovāciju katls, kas ir gan ekonomisks, gan ergonomisks, līdz pat 30 kw. Siltums istabās ienāk caur siltajām grīdām. Ūdens iegūšanai katrai mājai tiek nodrošināts savs dziļurbums ar iegremdējamo sūkni. Maiņfrekvenču aparāts gādā par to, lai sūknī visu laiku būtu vienmērīgs spiediens. Kluss, ekonomisks un drošs risinājums. Mājai ir izmantoti augstākās kvalitātes trīs pakešu logi un pildītās koka durvis. Kā rezultātā apkures izmaksas ir tiešām zemas vien 35 eur/mēnesi gada griezumā.

Cenā ir iekļauta plaša un labiekārtota teritorija 1200m2. Iegādājoties Privātmāju savā īpašumā, jūs iegūsiet ne vien kvalitatīvu, ekonomisku, pārdomātu un vizuāli skaistu vienstāvu māju, bet arī jau dzīvošanai gatavu mājas apkārtni – ar metāla paneļu žogu, divviru vārtiem un nobruģētu piebraucamo ceļu.

 

Ja vēlaties ciematu apskatīt klātienē un uzzināt vairāk par māju iegādi vai vizuālo izskatu, droši piesakieties apmeklējumam jau tagad!

(..) šeit kilometra attālumā ir baseins, blakus ir mežs, autobusa pieturas, netālu ir Saurieši, kuru karjereru tīrajos ūdeņos peldos un makšķerēju kopš bērnības.

– Aleksejs, Laine un Olivers

Dzidriņas - lieliska vieta, kur uzaugt, piesakies apmeklējumam jau tagad!