Ciematā Meža Oga pieejamas trīs dažāda veida savrupmājas – vienstāvu Privātmāja, ekonomiskā Divģimeņu māja un elitārais projekts “Oga”. Visas mājas tiek celtas izmantojot tikai labākos un kvalitatīvākos materiālus, kā arī, konsultējoties ar ekspertiem un izvērtējot Latvijas jaunākās tendences.

Cena sākot no 968 €/m2

Ciematā Meža Oga visvairāk pārstāvēta ir vienstāvu Privātmāja.  Tās 160 m2 ir pārdomāti izvietotas trīs guļamistabas, plaša dzīvojamā istaba, studio tipa virtuve, divi sanitārie mezgli – vannasistaba ar dušu un viesu WC, un plaša 23m2 liela koka dēļu terase, kas vizuāli pagarina dzīvojamo istabu.  Ir paredzēta arī vieta automašīnai – nojume, kuru pēc klienta vēlmēm ir iespējams arī pilnībā apšūt. Mājā ir saimniecības telpa un kurināmā uzglabāšanai paredzēts malkas šķūnis. Īpaša “odziņa” ir augstie griesti dzīvojamā istabā (4,5 m augsti) un lielie logi, kas ļauj telpā ieplūst papildus gaismai.

Mājas būvniecībā tiek izmantotas tikai labākās celtniecības metodes, materiāli un risinājumi. Tā, piemēram, pamati vien ir veidoti tā, lai māja stāvētu stabili vēl ilgus gadus, Ruukki metāla jumtam ir 50 gadu garantiju. 

 

 

Tā pat netiek taupīts arī uz aprīkojumu. Apkures sistēmai ir izvēlēts BioDom Granulu katls www.biodombaltia.com/lv – jaunās paaudzes inovāciju katls, kas ir gan ekonomisks, gan ergonomisks, līdz pat 30 kw. Siltums istabās ienāk caur siltajām grīdām. Ūdens iegūšanai katrai mājai tiek nodrošināts savs dziļurbums ar iegremdējamo sūkni. Maiņfrekvenču aparāts gādā par to, lai sūknī visu laiku būtu vienmērīgs spiediens. Kluss, ekonomisks un drošs risinājums. Mājai ir izmantoti augstākās kvalitātes trīs pakešu logi un pildītās koka durvis. Kā rezultātā apkures izmaksas ir tiešām zemas vien 35 eur/mēnesi gada griezumā.

Cenā ir iekļauta arī 1200m2 plašās teritorijas labiekārtošana. Iegādājoties Privātmāju savā īpašumā, jūs iegūsiet ne vien kvalitatīvu, ekonomisku, pārdomātu un vizuāli skaistu vienstāvu māju, bet arī jau dzīvošanai gatavu mājas apkārtni – tiks uzlikts metāla paneļu žogs, divviru vārti un nobruģēts piebraucamais ceļš.

Privātmāja ar Pelēko apdari

Privātmāja tiek piedāvāta trīs būvniecības stadijās. Tiem, kam patīk ekonomēt un pašiem izvēlēties savu individuālo pieeju, ir iespēja iegādāties māju ar Pelēko apdari. Piedāvājumā ir iekļautas visas iepriekš minētās mājas celtniecības un komunikāciju ekstras, tajā skaitā arī labiekārtotā dārza teritorija (žogs, vārti, bruģis). Īpašums tiek nodots jaunā īpašnieka rokās bez kosmētiskā remonta – sienām būs nepieciešama špaktelēšana un krāsošana, grīdas būs betona (bez lamināta, parketa vai jebkura cita grīdas seguma).  Piedāvājumā ir iekļauti visi logi un ārdurvis, bet māja būs bez santehnikas un iebūvētās virtuves. Kā arī būs izvilkta elektrība, bet iztrūks apgaismojuma ķermeņi.

Cena 968 €/m2

Privātmāja ar Pilno apdari

Tiem, kas vēlēsies pieturēties pie attīstītāja profesionālā, ekonomiskā un pārdomātā risinājuma, piedāvājam iegādāties māju ar Pilno apdari. Tā jaunā īpašnieka rokās tiks nodota ar pilno iekšējo apdari – sienas nošpaktelētas, sagatavotas jaunā īpašnieka izvēlētajai krāsai (visas mājas sienas nogruntētas ar baltā krāsas piejaukumu), lamināta grīdas segums istabās (vai parketu), flīzes vannasistabā, WC, gaitenī un saimniecības telpā, ieliktas kvalitatīvas pildītās iekšdurvis, kā arī uzstādīta augstvērtīga un laba santehnika.

Cena 1093 €/m2

Privātā māja ar Gala apdari

Visbeidzot tiem, kas jaunajās mājās vēlēsies jau ievākties pie visa gatava, līdzi ņemot vien savs mēbeles un personiskās mantas, piedāvājam Gala apdari – pilnībā nokomplektētu un sagatavotu māju dzīvošanai. Jaunais īpašnieks varēs pats izvēlēties vienu no mūsu ieteiktajiem grīdas segumiem, sienas krāsām (no Caparol kataloga) un lampām. Piedāvājumā ir iekļauta kvalitatīva iebūvētā virtuve, ko izgatavo pēc individuāla pasūtījuma. Elektriski bīdāmo vārtu sistēma.

Cena 1156 €/m2​

 

Ja vēlaties ciematu apskatīt klātienē un uzzināt vairāk par māju celtniecību, iegādi vai vizuālo izskatu, droši piesakieties apmeklējumam jau tagad!

(..) šeit kilometra attālumā ir baseins, blakus ir mežs, autobusa pieturas, netālu ir Saurieši, kuru karjereru tīrajos ūdeņos peldos un makšķerēju kopš bērnības.

– Aleksejs, Laine un Olivers

Dzidriņas - lieliska vieta, kur uzaugt, piesakies apmeklējumam jau tagad!